Foto - EPA

Težak poraz Rome

Mourinho u karijeri nije doživio veće poniženje kao večeras u Norveškoj

Ekipa Rome doživjela je večeras pravi debakl na gostovanju kod ekipe Bodo Glimta gdje je poražena sa 6:1.

Tim Josea Mourinha potpuno je razbijen i Vučica je primila čak šest pogodaka u ovom susretu.

Da se rimski tim neće dobro provesti u Norveškoj dalo se naslutiti već nakon 20 minuta igre. Domaći su golovima Bothiema i Berga vodili sa 2:0.

Perez je u 28. minuti pogodio za 2:1 i činilo se kako se Roma vraća, no u drugom poluvremenu stigao je potpuni debakl Mourinha i ekipe.

Bothiem je u 52. minuti pogodio za 3:1, a zatim su do kraja redom pogađali Solbaken, Pellegrino i još jednom Bothiem za nestvarnih 6:1.

Zaista nezapamćena katastrofa tima Josea Mourinha kakvu vjerovatno nikad nije doživio.