Redsi vode 0:4

Horor i pakao na Old Traffordu: Liverpool ponižava United!

Haris Zilić

Liverpool je nakon prvog poluvremena očitao fudbalsku lekciju Manchester Unitedu.

Redsi vode 0:4, a još su u nekoliko akcija mogli zatresti mrežu Manchester Uniteda.

Za 0:1 pogodio je Keita u petoj minuti, Salah je asistirao nakon zbunjene reakcije Lukea Shawa.

Osam minuta kasnije Jota na asistenciju Trenta pogađa za 0:2, a sada je lošu reakciju u odbrani Uniteda imao Maguire.

U 38. minuti nova smušenost u odbrani Uniteda, lopta se odbija do Keite koji upošljava Salaha, a Egipćanin pogađa za 0:3, a u trećoj minuti sudijske nadoknade Salah pogađa i za nevjerovatnih 0:4. Egipćanin nije ni slavio četvrti pogodak gostiju.

U prvom poluvremenu prilike su imali Firmino i Jota, tako da je United mogao primiti još golova.