Lingard sasvim pošteno odgovorio

Zvijezda Uniteda se posvađala sa navijačem: "Pa, nisam ja na terenu"

Manchester United večeras je u najvećem derbiju engleskog fudbala ponižen od Liverpoola.

Crveni đavoli su na Teatru snova deklasirani sa 5:0, a već na poluvremenu Redsi su imali vodstvo od četiri gola prednosti.

Jesse Lingard nije dobio šansu za igru u ovom susretu od Olea Gunnara Solskajera, a dok se zagrijavao pored terena imao je zanimljivu raspravu sa navijačima.

Nezadovoljni navijači Uniteda dobacivali su Lingardu sa tribina, a on im je sasvim pošteno odgovorio.

"Pa, ja nisam na terenu", rekao je Lingard navijaču Uniteda koji ga je vrijeđao.

Sjajni fudbaler ne dobija previše prostora za igru od Solskjaera. Uglavnom šansu ulazi sa klupe, a u sedam odigranih utakmica skupio je 146 minuta.

To mu je bilo dovoljno da zabija dva gola i da upiše jednu asistenciju, što je svakako jako dobar učinak.