Bašić se povrijedio
Užasne vijesti za Zrinjski iz Borasa
U toku je kvalifikacioni duel mladih selekcija Švedske i BiH u Borasu.
Švedi u finišu poluvremena vode sa 2:0, ali tu nije kraj problemima za izabranike Slobodana Starčevića.
U 35. minuti teren je napustio jedan od najboljih mladih igrača u BiH i prvotimac Zrinjskog Ivan Bašić. Nakon jednog duela sa protivničkim igračem Bašić se žalio na povredu.
Po izrazu lica čini se da je u pitanju teža povreda, što su svakako užasne vijesti za Zrinjski pred nastavak sezone, ali i mladu reprezentaciju Bosne i Hercegovine pred nastavak kvalifikacija.
Umjesto Bašića u igru je ušao Memić, a nakon meča znat će se više o povredi mladog Bašića.
Bašić je ove sezone odigrao 16 mečeva za Zrinjski u Premijer ligi BiH postigao četiri gola i upisao tri aisstencije i među najboljim je fudbalerima ekipe koja je lider na prvenstvenoj tabeli.
Ovome dodajmo da su strijelci za Švedsku bili Ellanga u 24. minuti i Wallemark u 44. minuti susreta u kojem izabranici Slobodana Starčevića ne izgledaju dobro na terenu.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Nije se ovom nadao
Šokantne scene s Donaldom Trumpom na US Openu!
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima