Uysal dobio direktan crveni karton

Pjanića i društvo kao da je neko prokleo: I VAR im je sada "okrenuo leđa"

Endin Čaušević

Bešiktaš igra trenutno na svom terenu protiv Giresunspora meč 14. kola turske Superlige.

Prvak Turske ne nalazi se u baš najboljoj formi u posljednje vrijeme, a to se vidjelo i u prvom poluvremenu ove utakmice.

Giresunsport nakon prvih 45 minuta vodi u Istanbulu sa 1:0, a jedini pogodak u dosadašnjem dijelu meča postigao je Diabate u 22. minuti iz penala.

Pred ekipom Bešiktaša je itekako težak posao jer će igrati cijelo drugo poluvrijeme s igračem manje.

Naime, u 39. minuti direktan crveni karton dobio je Uysal nakon prekršaja nad protivničkim igračem.

Sudija Gocek mu je prvo pokazao žuti karton, ali nakon reakcije iz VAR sobe odlučio je da promijeni svoju odluku i pokazao je Uysalu put prema svlačionici.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Treba dodati da od prve minute igre i bh. reprezentativac Miralem Pjanić, ali se i on utopio u sivilo svoje ekipe.