Sjajan meč u 19. kolu HNL-a

Zagrebačka tragedija za Hajduk: Napravili sjajan posao, a onda opalili sebi "šamar"

Haris Zilić

Odličan meč u 19. kolu HNL-a odigran je u Zagrebu.

Lokomotiva je ugostila Hajduk i nakon dosta preokreta konačan rezultat je bio 3:3.

Poveli su Lokosi sa 1:0 u 11. minuti autoglom Eleza, a na 1:1 izjednačio je Livaja u 34. minuti asistent je bio Sahiti.

U 63. minuti Marić je siguran za 2:1 i novo vodstvo Lokosa.

Nakon gola Marića krenuo je Hajduk još jače u napade i to se isplatilo. Igrala se 77. minuta kada je Mlakar zabio za 2:2, a isti igrač u 81. minuti pogađa za veliki preokret i 2:3, međutim tu nije bio kraj ludila.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

U 86. minuti Katić je postigao autogol za 3:3, što je bio konačan rezultat ove sjajne fudbalske predstave

Hajduk je sada trećeplasirani sa 34 boda, tri manje od lidera Rijeke.