Sve spremno za prijateljski meč
Kiša nije omela novi trening Zmajeva, pojavili se i navijači
„A“ reprezentativci Bosne i Hercegovine su večeras na terenima Dignity Health Sports Parka u Los Angelesu odradili trening.
Kiša koja je padala nije omela Zmajeve u radu, a trening je odrađen i pred grupom Bosanaca i Hercegovaca koji žive u Sjedinjenim Američkim Državama i koji su došli da pruže podršku našim reprezentativcima.
Sutra u 17:00 sati po lokalnom vremenu zakazan je trening na glavnom terenu Dignity Health Sports Parka-stadionu MLS tima LA Galaxy, na kojem će u subotu biti odigrana utakmica sa Amerikom.
Podsjetimo, meč SAD – BiH igra se u noći sa subote na nedjelju u dva sata ujutro po našem vremenu.
BiH i SAD su do sada odigrali dva meča. U prvom odigranom u Sarajevu 2013. godine Amerika je slavila sa 4:3, dok je drugi susret odigran u Los Angelesu 2018. godine, a završen je bez pobjednika i bez golova - 0:0.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Andrija Maksimović konačno otišao
U Beogradu ostvaren rekordan transfer, ovakve cifre se ne pamte: "Lopov osjeća da mu je kraj"
Onda je shvatila da nije realno