Nema zime za Redse
Van Dijk je pokazao Kloppu šta treba da uradi kada ne bude Salaha i Manea
Sjajne vijesti stižu za Jurgena Kloppa i Liverpool.
Virgil Van Dijk se oporavio nakon kraćeg odsustva zbog bolesti i spreman je za nove akcije Redsa.
Van Dijk je danas odradio redovan trening sa ekipom i pokazao da bolest nije ostavila veliki trag.
Pored redovnih vježbi, Nizozemasc je pokazao da ima sjajan šut i osjećaj za pogodak poput pravog napadača. Savladao je Alissona udarcem sa vrha šesnaesterca, a Salah mu je prvi apaludirao. Mane i Salah idu na Afirčki kup nacija, pa možda Klopp i ne bude toliko zabrinut kada je u pitanju ofanziva.
Liverpoool neće u nedjelju igrati prvi duel na Boxing day protiv Leedsa zbog koronavirusa u redovima Leeds Uniteda.
Tim sa Anfielda je danas i saznao da će polufinalne mečeve Liga Kupa protiv Arsenala igrati 6. i 13. januara nakon što su u spektakularnom meču u četvrtini finala nakon boljeg izvođenja penala savladali Leicester, a u regularnom dijelu su stigli zaostatak od 1:3 i meč je završen 3:3.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Projekat je dosta ambiciozan