Petarda Cityja

Šampionski ples na Etihadu, neponovljivi šou Gabriela Jesusa, a ima još da se igra!

Manchester City u ovim momentima igra meč 34. kola engleskog Premiershipa, a nakon nepunih 55 minuta na semafor je 5:1.

Veliki favorit je bio lider Premireshipa na svom Etihadu, a publika uživa u šampionskoj predstavi, pa je viđeno već šest pogodaka, a ima još mnogo da se igra.

Zvijezda dana je Gabriel Jesus. Brazilac je do sada postigao četiri gola uz jednu asistenciju! Jedan gol dao je i Rodri, a istakao se sa dvije asistencije i Kevin de Bruyne.

Jedini gol za nemoćne goste, kojima prijeti prava katastrofa, postigao je Kamara u 28. minuti.

City će pobjedom Liverpoolu pobjeći na plus četiri, s tim da ovaj tim sutar igra svoj meč protiv gradskog rivala Evertona i moći će da se opet vrate na bod zaostatka, pet kola prije kraja.