Ugovor do 2027. godine
Pao dogovor: Saudijci završili još jedan veliki posao · Zvanično
Saudijci su odradili još jedan veliki posao.
Naime, produžen je ugovor sa selektorom reprezentacije ove zemlje, francuskim stručjakom Herveom Renardom.
Da na njega ozbiljno računaju potvđuje i to da su mu dali novi ugovor na čak pet godina, odnosno do 2027. godine.
Renard je na klupi Saudijske Arabije od jula 2019. godine i ovu reprezentaciju odveo je na Svjetsko prvenstvo koje će se na jesen odigrati u Kataru.
U Kataru će igrati u grupi C s Argentinom, Poljskom i Meksikom, te su autsajderi u ovoj grupi.
Što se Renarda tiče, on je u trenerskoj karijeri vodio Cambridge United, Alger, Sochaux i Lille, a kao selektor radio je u Gani, Angoli, Zambiji, Obali Slonovače i Maroku.
Može se pohvaliti s dva trofeja, a oba je osvojio na Afričkom kupu nacija. Prvi sa Zambijom 2012. godine, a drugi tri godine kasnije s Obalom Slonovače.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Simanić se osjeća izdanim