Najbolji igrač splitskog Hajduka i reprezentativac Bosne i Hercegovine Senijad Ibričić uživa veliku popularnost među navijačima Bilih.
Tako je Torcida prilikom turnira u malom fudbalu oslikala grafitima jedan zid, na kojem je predstavljeno deset najboljih fudbalera Hajduka svih vremena. Svoje mjesto među njima našao je i Senijad Ibričić.
Ibričić je stekao ogromnu popularnost među navijačima splitske ekipe, kako svojim igrama, tako i izjavama kako se prelijepo osjeća u Hajduku, te kako bi na Poljudu volio završiti svoju karijeru.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Mora se to promijeniti
Kakav šamar Nikoli Jokiću, više neće moći da...
Pobjeda Liverpoola, a Kerkez u glavnoj ulozi
Slika poniženog Srbina obilazi svijet: "Znaš li ti sine u kakav si klub došao?"
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Nemile scene nakon završetka meča
Vinčić svirao kraj, a onda su Donnarumma i Gattuso izgubili živce zbog bezobrazluka Izraelaca
Press konferencija Hrvatske