Prekinuli su sve špekulacije
Barcelona spremila potpis za kraj godine
I u redovima Barcelone odlučili su da počaste navijače krajem godine. Porcurila je informacija da katalonski klub uskoro potpisuje novi ugovor sa Marcosom Alonsom (32).
Pomenuti fudbaler je došao u redove Barcelone iz Chelseaja ove godine i potpisao ugovor do 2023. godine.
Nove infomracije govore da će Alonso produžiti ugovor sa katalonskim velikanom na još godinu dana minimalno.
Defanzivac je prošao sve omaldinske kategorije Real Madrida, a nakon toga je gradio karijeru u Engleskoj.
Igrao je za Bolton, Sunderland, Chelsea, a jedna dio karijere proveo je u italijanskoj Fiorentini.
U tekućoj sezni odigrao je 12 mečeva za Barcelonu i postigao jedan pogodak.
Govorilo se da bi Alonso mogao napustiti redove Barcelone jer su interes pokazali neki španski, ali i engleski klubovi, međutim 32-godišnji fudbaler po svemu sudeći ostaje stanovnik Nou Campa.
Alonso ima i devet upisanih nastupa za reprezentaciju Španije.
U Barcleoni bi mogla biti aktivna zima jer u klubu planiraju da dovedu još neke fudbalere.
Katalonski mediji dosta su analizirali stanje u Barceloni pa već "guraju" neke fudbalere na Nou Camp, ali vidjet ćemo šta će u končanici biti.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Pregovori traju, Zvezda ne odustaje
Pređene crvene linije, Tadić će na Marakani dobiti što niko nikad nije: "Napraviće životnu grešku"
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Čeka nas dosta uzbuđenja