Novo razočarenje Splićana, ovaj put kod Gorice

Šokantan poraz Hajduka u sudijskoj nadoknadi

Hajduk je ponovo razočarao svoje navijače, ovaj put kod Gorice i to i sudijskoj nadoknadi.

Slavila je Gorica pogotkom u 92. minuti 2:1 i napravila veliko iznenađenje.

U prvom poluvremenu bez mnogo uzbuđenja, a vrijedi istaći da Splićani nisu imali udarca u okvir gola Gorice.

U nastavku drugog dijela povratnik na klupu Hajduka Ivan Leko odmah pravi izmjenu.

Brajković je izašao, a Čuić dobio šansu.

Gorica je zaprijetila u 56. minuti, a treba istaći da je Hajduk imao veliku podršku u ovom meču.

U 63. minuti zatresla se mreža Gorice. Šarlija je pogodio glavom nakon prekida i navijači Hajduka su mogli da slave.

Pet minuta kasnije zamalo 2:0 za Hajduk. Krovinović je ubacio, ali Livaja nije stigao do lopte.

Minut kasnije velika šansa za Goricu, ali Šarlija je u posljednji čas spasio.

U 86. minuti šok za Hajduk. Štiglec je šutirao i pogodio uz samu stativu, te donio slavlje svojim saigračima.

Na kraju uzbudljiva završnica, te kada se očekivao kraj Gorica stiže do gola u 92. minuti.

Hajduk sada ima 15 bodova, a Rijeka i Dinamo po 13, ali Dinamo ima i utakmicu manje.