Ludilo u Mostaru

Vječno će se pamtiti scene iz Mostara nakon nezapamćenog čuda

Midhat Šljivak, foto: Admin Čaušević

HŠK Zrinjski je večeras napravio nezapamćen preokret u svijetu fudbala. Od 3:0 na poluvremenu šampion Bosne i Hercegovine je došao do trijumfa od 4:3. Očekivano, nakon meča je nastalo veliko slavlje.

Zrinjski je došao do historijske pobjede za Bosnu i Hercegovinu i to na kakav način. Od 0:3 protiv AZ-a došli su do trijumfa od 4:3.

Nakon meča nastalo je veliko slavlje. Svi su jedva čekali da se utakmica završi kako bi moglo početi veliko slavlje.

Igrači i stručni štab odmah su utrčali u teren, a ove scene će se zauvijek pamtiti.

Kapiten Nemanja Bilbija nije mogao vjerovati šta je njegov tim napravio u ovom meču.

"Ovaj preokret je nestvaran. Kakva noć za nas, za Mostar, navijače. Oni su nam dali snagu, bez ikakvog zvižduka. Ponosan sam na utakmicu i pobjedu", rekao je Bilbija i otkrio je šta je to pokrenulo ekipu.

Potražite više informacija na temu UEFA Konferencijska liga:

"Dogovorili smo se da nastavimo dalje nekako, da pokušamo ispraviti stvari. Gol Kožulja nam je dao krila, imali su stativu i tu bi možda bio kraj, na kraju mi slavimo".

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.