Giorgi Guliashvili vratio je Velež u igru za polufinale Kupa Bosne i Hercegovine.

Rođeni se ekspresno vratili protiv Širokog, Velež objavio golčinu Giorgija Guliashvilija

Eldar Ganibegović

Velež i Široki Brijeg bore se za posljednje mjesto u polufinalu Kupa Bosne i Hercegovine, a sjajnu utakmicu gledamo u Mostaru.

Nakon pobjede 2:1 Širokog Brijega u prvoj utakmici, danas se u Mostaru u revanšu četvrtfinala sastaju Velež i Široki Brijeg.

Odigrano je prvih 45 minuta i domaći tim sigurno može biti mnogo zadovoljniji rezultatom 2:2.

Naime, gosti su imali prednost od 0:2, ali je gruzijski internacionalac Giorgi Guliashvili postigao dva pogotka i vratio Rođene u igru.

Prvo je Giorgi Guliashvili pogodio u 34. minuti iz slobodnog udarca. Bio je to sjajan gol, a video je odmah objavio i Velež.

Desetak minuta kasnije na asistenciju Suljića pogađa za 2:2 i gledat ćemo sigurno sjajno drugo poluvrijeme.

Trenutni rezultat odgovara gostima. Velež ako pobijedi jedan razlike gledat ćemo penale, a svaka veća pobjeda dalje vodi Velež.

Podsjetimo, ranije su polufinale takmičenja izborili Sloga Meridian, Zrinjski i Borac.

Potražite više informacija na temu Kup BiH:

Sloga je bila bolja od Posušja, Zrinjski je izbacio Jedinstvo iz Bihaća, dok je Borac izbacio Sarajevo.

Branioc trofeja je Zrinjski koji je prošle sezone u finalu u Zenici slavio protiv Veleža.