Prva liga FBiH
Golijada i pobjeda Bratstva poslije preokreta u Gračanici, Travnik slavio u Srebreniku
Danas su od 17 sati igrane dvije utakmice 2. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine.
Gradina je ugostila Travnik, a gosti su slavili rezultatom, 0:2.
Marković je pogodio već u 4. minuti, a u 59. minuti je Gasal promašio prazan gol.
Sve je bilo gotovo u 88. minuti kada je Travnik postigao i drugi pogodak. Strijelac je bio Kolenda.
Bratstvo i Tomislav su se sastali u Gračanici, a Bratstvo je slavilo s 3:2. Smajiću je u 13. minuti prvo poništen gol.
Dvije minute kasnije gosti su poveli preko Sijamije, da bi u 30. minuti Smajić postigao golčinu za 1:1.
Gosti su poveli preko Sana u 40. minuti, da bi u drugom dijelu Bratstvo preko Smajića i Pandžića stiglo do preokreta i pobjede.
Prva liga FBiH, 2. kolo:
Gradina - Travnik 0:2
OFK Gradina Srebrenik: Brajlović, Brkić, Dugalić, Andrić, Salkanović, Stjepanović, Imamović, Numanović, Panjeta, Forić, Redžić.
NK Travnik: Mujezinović, Baltić, Duraković, Piljug, Fazlić, Hamza Gasal, Bajo, Marković, Karalić, Delibašić, Žuljević.
Bratstvo - Tomislav 3:2
NK Bratstvo Gračanica: Šito, Sinanović, Devedžić, Pandžić, Berbić, Ćosić, Smajić, Vasiljević, Hrelja, Poturalić, Jamaković.
HNK Tomislav: Sabljo, Križanac, Ćerdić, Đugum, Kang, Sijamija, Andre, Musić, Radoš, Branimir Šiško, Soldić.
Promo
Takmičenje obilježili sjajni potezi pod koševima i velika posjećenost
Uz zlatnu asistenciju Mozzarta: Završen 3x3 basket turnir Vitez
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Sada će imati veliku priliku da se ponovo dokaže
Brazilac koji se nije dugo zadržao na Grbavici se vraća na scenu u Hrvatskoj
Iznenađujuća, ali razumljiva odluka