Ovo je odjeknulo u Srbiji
Oglasio se Sergej Milinković-Savić, poruka o kojoj bruji cijela Srbija
Sergej Milinković-Savić se oglasio i porukom razbijesnio pojedine navijače u Srbiji.
Nova drama je počela u Srbiji.
Nakon Evropskog prvenstva gdje je Srbija završila učešće nakon grupne faze uslijedile su velike drame u ovoj zmelji.
Naime, nakon Evropskog prvenstva, pred utakmice Lige nacija Orlovi su ozali bez nekoliko zvučnih imena.
Neki od njih su povrijeđeni, neki su samo odjavili selekciju zbog selektora Dragana Stojkovića Piksija.
Tako trenutno u Orlovima se ne nalaze Aleksandar Mitrović, Dušan Vlahović, Sergej Milinković Savić, Vanja Milinković Savić, Miloš Veljković, Nemanja Gudelj, Filip Mladenović, Filip Kostić i Nemanja Maksimović.
Igra prikazana u prvom kolu Lige nacija protiv selekcije Španije koja je bila veliki favorit može da raduje navijače Srbije.
Nakon te utakmice na Instagramu se oglasio Sergej Milinković-Savić, jedan od otpisanih koji je pokazao da uživa sa porodicom.
"Ništa bolje od vremena provedenog sa porodicom", napisao je uz fotografiju Milinković-Savić.
Srpska javnost je žestoko osudila Sergeja i Aleksandra Mitrovića, fudbalere Al Hilala koji su uslikani na treningu ovog tima, nakon što su javili da su povrijeđeni.
Osim Milinković-Savića oglasio se i Aleksandar Mitrović
I saigrač Sergej Milinković-Savića, Aleksandar Mitrović je poslao poruku nakon otkaza.
"Možeš naučiti mnogo tako što ćeš biti tih i gledati", napisao je Mitrović na prvom storyju, a zatim je dodao na sljedećem:
"Izgrađen, a ne kupljen. Stečeno, a ne poklonjeno. Radom napravljeno, a ne dato. Drugačiji, a ne prosječan."
Njihova sudbina u reprezentaciji Srbije je za sada nepoznata.
Mitrović je ujedno i najbolji strijelac Orlova uh istoriji sa 58 pogodaka u 94 utakmice za selekciju Srbije.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Šok za Banjalučane