Grupa 1

# Tim U P N I RAZ +/- Bod Forma
1. Bosna i Hercegovina 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Holandija 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Italija 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Poljska 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 2

# Tim U P N I RAZ +/- Bod Forma
1. Belgija 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Danska 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Engleska 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Island 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 3

# Tim U P N I RAZ +/- Bod Forma
1. Francuska 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Hrvatska 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Portugal 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Švedska 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 4

# Tim U P N I RAZ +/- Bod Forma
1. Njemačka 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Španija 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Švicarska 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Ukrajina 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 1

# Tim U P N I RAZ +/- Bod Forma
1. Austrija 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Norveška 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Rumunija 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Sjeverna Irska 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 2

# Tim U P N I RAZ +/- Bod Forma
1. Češka Republika 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Izrael 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Škotska 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Slovačka 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 3

# Tim U P N I RAZ +/- Bod Forma
1. Mađarska 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Rusija 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Srbija 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Turska 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 4

# Tim U P N I RAZ +/- Bod Forma
1. Bugarska 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Finska 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Irska 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Vels 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 1

# Tim U P N I RAZ +/- Bod Forma
1. Azerbejdžan 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Crna Gora 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Kipar 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Luksemburg 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 2

# Tim U P N I RAZ +/- Bod Forma
1. Armenija 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Estonija 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Gruzija 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Makedonija 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 3

# Tim U P N I RAZ +/- Bod Forma
1. Grčka 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Kosovo 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Moldavija 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Slovenija 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 4

# Tim U P N I RAZ +/- Bod Forma
1. Albanija 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Bjelorusija 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Kazahstan 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Litvanija 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 1

# Tim U P N I RAZ +/- Bod Forma
1. Andora 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Farski Otoci 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Latvija 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Malta 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 2

# Tim U P N I RAZ +/- Bod Forma
1. Gibraltar 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Lihtenštajn 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. San Marino 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Legenda: U - broj odigranih utakmica, P - pobjede, N - neriješeno, I - Izgubljene, + - broj postignutih pogodaka, - - broj primljenih pogodaka.