Raspored

Grupa 1

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Holandija
Slobodan
06.09.18. 20:45 Njemačka 0
Francuska 0

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
09.09.18. 20:45 Francuska 2
Holandija 1
Njemačka
Slobodan

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
13.10.18. 20:45 Holandija 3
Njemačka 0
Francuska
Slobodan

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Holandija
Slobodan
16.10.18. 20:45 Francuska 2
Njemačka 1

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Njemačka
Slobodan
16.11.18. 20:45 Holandija 2
Francuska 0

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
19.11.18. 20:45 Njemačka 2
Holandija 2
Francuska
Slobodan

Grupa 2

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.09.18. 20:45 Švicarska 6
Island 0
Belgija
Slobodan

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.09.18. 20:45 Island 0
Belgija 3
Švicarska
Slobodan

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
12.10.18. 20:45 Belgija 2
Švicarska 1
Island
Slobodan

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Belgija
Slobodan
15.10.18. 20:45 Island 1
Švicarska 2

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.11.18. 20:45 Belgija 2
Island 0
Švicarska
Slobodan

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
18.11.18. 20:45 Švicarska 5
Belgija 2
Island
Slobodan

Grupa 3

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Portugal
Slobodan
07.09.18. 20:45 Italija 1
Poljska 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.09.18. 20:45 Portugal 1
Italija 0
Poljska
Slobodan

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Italija
Slobodan
11.10.18. 20:45 Poljska 2
Portugal 3

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.10.18. 20:45 Poljska 0
Italija 1
Portugal
Slobodan

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
17.11.18. 20:45 Italija 0
Portugal 0
Poljska
Slobodan

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
20.11.18. 20:45 Portugal 1
Poljska 1
Italija
Slobodan

Grupa 1

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Slovačka
Slobodan
06.09.18. 20:45 Češka Republika 1
Ukrajina 2

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Češka Republika
Slobodan
09.09.18. 20:45 Ukrajina 1
Slovačka 0

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Ukrajina
Slobodan
13.10.18. 15:00 Slovačka 1
Češka Republika 2

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
16.10.18. 20:45 Ukrajina 1
Češka Republika 0
Slovačka
Slobodan

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Češka Republika
Slobodan
16.11.18. 20:45 Slovačka 4
Ukrajina 1

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
19.11.18. 20:45 Češka Republika 1
Slovačka 0
Ukrajina
Slobodan

Grupa 2

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
07.09.18. 20:45 Turska 1
Rusija 2
Švedska
Slobodan

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.09.18. 20:45 Švedska 2
Turska 3
Rusija
Slobodan

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Turska
Slobodan
11.10.18. 21:45 Rusija 0
Švedska 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Švedska
Slobodan
14.10.18. 18:00 Rusija 2
Turska 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
17.11.18. 18:00 Turska 0
Švedska 1
Rusija
Slobodan

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
20.11.18. 20:45 Švedska 2
Rusija 0
Turska
Slobodan

Grupa 3

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.09.18. 15:00 Sjeverna Irska 1
Bosna i Hercegovina 2
Austrija
Slobodan

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Sjeverna Irska
Slobodan
11.09.18. 20:45 Bosna i Hercegovina 1
Austrija 0

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
12.10.18. 20:45 Austrija 1
Sjeverna Irska 0
Bosna i Hercegovina
Slobodan

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Austrija
Slobodan
15.10.18. 20:45 Bosna i Hercegovina 2
Sjeverna Irska 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Sjeverna Irska
Slobodan
15.11.18. 20:45 Austrija 0
Bosna i Hercegovina 0

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
18.11.18. 18:00 Sjeverna Irska 1
Austrija 2
Bosna i Hercegovina
Slobodan

Grupa 4

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
06.09.18. 20:45 Vels 4
Irska 1
Danska
Slobodan

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Irska
Slobodan
09.09.18. 18:00 Danska 2
Vels 0

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Vels
Slobodan
13.10.18. 20:45 Irska 0
Danska 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Danska
Slobodan
16.10.18. 20:45 Irska 0
Vels 1

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Irska
Slobodan
16.11.18. 20:45 Vels 1
Danska 2

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Vels
Slobodan
19.11.18. 20:45 Danska 0
Irska 0

Grupa 1

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
07.09.18. 20:45 Albanija 1
Izrael 0
Škotska
Slobodan

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.09.18. 20:45 Škotska 2
Albanija 0
Izrael
Slobodan

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Albanija
Slobodan
11.10.18. 20:45 Izrael 2
Škotska 1

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Škotska
Slobodan
14.10.18. 20:45 Izrael 2
Albanija 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
17.11.18. 20:45 Albanija 0
Škotska 4
Izrael
Slobodan

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
20.11.18. 20:45 Škotska 3
Izrael 2
Albanija
Slobodan

Grupa 2

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.09.18. 20:45 Estonija 0
Grčka 1
08.09.18. 18:00 Finska 1
Mađarska 0

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.09.18. 09:16 Mađarska 2
Grčka 1
11.09.18. 20:45 Finska 1
Estonija 0

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
12.10.18. 20:45 Grčka 1
Mađarska 0
12.10.18. 20:45 Estonija 0
Finska 1

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.10.18. 20:45 Finska 2
Grčka 0
15.10.18. 20:45 Estonija 3
Mađarska 3

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.11.18. 20:45 Mađarska 2
Estonija 0
15.11.18. 20:45 Grčka 1
Finska 0

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
18.11.18. 20:45 Grčka 0
Estonija 1
18.11.18. 20:45 Mađarska 2
Finska 0

Grupa 3

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
06.09.18. 20:45 Norveška 2
Kipar 0
06.09.18. 20:45 Slovenija 1
Bugarska 2

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
09.09.18. 20:45 Bugarska 1
Norveška 0
09.09.18. 20:45 Kipar 2
Slovenija 1

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
13.10.18. 20:45 Bugarska 2
Kipar 1
13.10.18. 18:00 Norveška 1
Slovenija 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
16.10.18. 20:45 Slovenija 1
Kipar 1
16.10.18. 20:45 Norveška 1
Bugarska 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
16.11.18. 20:45 Kipar 1
Bugarska 1
16.11.18. 20:45 Slovenija 1
Norveška 1

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
19.11.18. 20:45 Bugarska 1
Slovenija 1
19.11.18. 20:45 Kipar 0
Norveška 2

Grupa 4

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
07.09.18. 20:45 Litvanija 0
Srbija 1
07.09.18. 20:45 Rumunija 0
Crna Gora 0

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.09.18. 20:45 Srbija 2
Rumunija 2
10.09.18. 09:27 Crna Gora 2
Litvanija 0

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.10.18. 20:45 Crna Gora 0
Srbija 2
11.10.18. 20:45 Litvanija 1
Rumunija 2

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.10.18. 15:00 Rumunija 0
Srbija 0
14.10.18. 20:45 Litvanija 1
Crna Gora 4

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
17.11.18. 20:45 Rumunija 3
Litvanija 0
17.11.18. 15:00 Srbija 2
Crna Gora 1

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
20.11.18. 20:45 Srbija 4
Litvanija 1
20.11.18. 20:45 Crna Gora 0
Rumunija 1

Grupa 1

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
06.09.18. 20:45 Kazahstan 0
Gruzija 2
06.09.18. 20:45 Latvija 0
Andora 0

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.09.18. 20:45 Andora 1
Kazahstan 1
09.09.18. 18:00 Gruzija 1
Latvija 0

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
13.10.18. 18:00 Gruzija 3
Andora 0
13.10.18. 18:00 Latvija 1
Kazahstan 1

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
16.10.18. 16:00 Kazahstan 4
Andora 0
16.10.18. 20:45 Latvija 0
Gruzija 3

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.11.18. 20:45 Andora 1
Gruzija 1
15.11.18. 16:00 Kazahstan 1
Latvija 1

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
19.11.18. 18:00 Andora 0
Latvija 0
19.11.18. 18:00 Gruzija 2
Kazahstan 1

Grupa 2

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.09.18. 20:45 Luksemburg 4
Moldavija 0
08.09.18. 18:00 Bjelorusija 5
San Marino 0

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.09.18. 20:45 Moldavija 0
Bjelorusija 0
11.09.18. 20:45 San Marino 0
Luksemburg 3

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
12.10.18. 20:45 Moldavija 2
San Marino 0
12.10.18. 20:45 Bjelorusija 1
Luksemburg 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.10.18. 20:45 Bjelorusija 0
Moldavija 0
15.10.18. 20:45 Luksemburg 3
San Marino 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.11.18. 20:45 Luksemburg 0
Bjelorusija 2
15.11.18. 20:45 San Marino 0
Moldavija 1

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
18.11.18. 18:00 Moldavija 1
Luksemburg 1
18.11.18. 18:00 San Marino 0
Bjelorusija 2

Grupa 3

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
07.09.18. 18:00 Azerbejdžan 0
Kosovo 0
07.09.18. 20:45 Farski Otoci 3
Malta 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.09.18. 20:45 Malta 1
Azerbejdžan 1
10.09.18. 20:45 Kosovo 2
Farski Otoci 0

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.10.18. 20:45 Farski Otoci 0
Azerbejdžan 3
11.10.18. 20:45 Kosovo 3
Malta 1

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.10.18. 18:00 Azerbejdžan 1
Malta 1
14.10.18. 18:00 Farski Otoci 1
Kosovo 1

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
17.11.18. 18:00 Azerbejdžan 2
Farski Otoci 0
17.11.18. 18:00 Malta 0
Kosovo 5

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
20.11.18. 20:45 Kosovo 4
Azerbejdžan 0
20.11.18. 20:45 Malta 1
Farski Otoci 1

Grupa 4

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
06.09.18. 20:45 Gibraltar 0
Makedonija 2
06.09.18. 18:00 Armenija 2
Lihtenštajn 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
09.09.18. 20:45 Lihtenštajn 2
Gibraltar 0
09.09.18. 20:45 Makedonija 2
Armenija 0

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
13.10.18. 18:00 Armenija 0
Gibraltar 1
13.10.18. 20:45 Makedonija 4
Lihtenštajn 1

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
16.10.18. 18:00 Armenija 4
Makedonija 0
16.10.18. 20:45 Gibraltar 2
Lihtenštajn 1

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
16.11.18. 20:45 Gibraltar 2
Armenija 6
16.11.18. 20:45 Lihtenštajn 0
Makedonija 2

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
19.11.18. 20:45 Lihtenštajn 2
Armenija 2
19.11.18. 20:45 Makedonija 4
Gibraltar 0