Raspored

Grupa 1

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
04.09.20. 20:45 Italija 1
Bosna i Hercegovina 1
04.09.20. 20:45 Holandija 1
Poljska 0

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
07.09.20. 20:45 Holandija 0
Italija 1
07.09.20. 20:45 Bosna i Hercegovina 1
Poljska 2

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.10.20. 18:00 Bosna i Hercegovina 0
Holandija 0
11.10.20. 20:45 Poljska 0
Italija 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.10.20. 20:45 Italija 1
Holandija 1
14.10.20. 20:45 Poljska 3
Bosna i Hercegovina 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.11.20. 20:45 Italija 2
Poljska 0
15.11.20. 18:00 Holandija 3
Bosna i Hercegovina 1

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
18.11.20. 20:45 Bosna i Hercegovina 0
Italija 2
18.11.20. 20:45 Poljska 1
Holandija 2

Grupa 2

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.09.20. 18:00 Island 0
Engleska 1
05.09.20. 20:45 Danska 0
Belgija 2

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.09.20. 20:45 Danska 0
Engleska 0
08.09.20. 20:45 Belgija 5
Island 1

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.10.20. 18:00 Engleska 2
Belgija 1
11.10.20. 20:45 Island 0
Danska 3

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.10.20. 20:45 Island 1
Belgija 2
14.10.20. 20:45 Engleska 0
Danska 1

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.11.20. 20:45 Belgija 2
Engleska 0
15.11.20. 20:45 Danska 2
Island 1

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
18.11.20. 20:45 Engleska 4
Island 0
18.11.20. 20:45 Belgija 4
Danska 2

Grupa 3

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.09.20. 20:45 Portugal 4
Hrvatska 1
05.09.20. 20:45 Švedska 0
Francuska 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.09.20. 20:45 Francuska 4
Hrvatska 2
08.09.20. 20:45 Švedska 0
Portugal 2

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.10.20. 18:00 Hrvatska 2
Švedska 1
11.10.20. 20:45 Francuska 0
Portugal 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.10.20. 20:45 Portugal 3
Švedska 0
14.10.20. 20:45 Hrvatska 1
Francuska 2

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.11.20. 20:45 Švedska 2
Hrvatska 1
14.11.20. 20:45 Portugal 0
Francuska 1

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
17.11.20. 20:45 Francuska 4
Švedska 2
17.11.20. 20:45 Hrvatska 2
Portugal 3

Grupa 4

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.09.20. 20:45 Njemačka 1
Španija 1
03.09.20. 20:45 Ukrajina 2
Švicarska 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
06.09.20. 20:45 Španija 4
Ukrajina 0
06.09.20. 20:45 Švicarska 1
Njemačka 1

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.10.20. 20:45 Španija 1
Švicarska 0
10.10.20. 20:45 Ukrajina 1
Njemačka 2

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
13.10.20. 20:45 Njemačka 3
Švicarska 3
13.10.20. 20:45 Ukrajina 1
Španija 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.11.20. 20:45 Njemačka 3
Ukrajina 1
14.11.20. 20:45 Švicarska 1
Španija 1

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD Švicarska
Ukrajina
17.11.20. 20:45 Španija 6
Njemačka 0

Grupa 1

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
04.09.20. 20:45 Rumunija 1
Sjeverna Irska 1
04.09.20. 20:45 Norveška 1
Austrija 2

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
07.09.20. 20:45 Sjeverna Irska 1
Norveška 5
07.09.20. 20:45 Austrija 2
Rumunija 3

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.10.20. 18:00 Norveška 4
Rumunija 0
11.10.20. 20:45 Sjeverna Irska 0
Austrija 1

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.10.20. 20:45 Norveška 1
Sjeverna Irska 0
14.10.20. 20:45 Rumunija 0
Austrija 1

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.11.20. 20:45 Austrija 2
Sjeverna Irska 1
TBD TBD Rumunija
Norveška

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
18.11.20. 20:45 Austrija 1
Norveška 1
18.11.20. 20:45 Sjeverna Irska 1
Rumunija 1

Grupa 2

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
04.09.20. 20:45 Slovačka 1
Češka Republika 3
04.09.20. 20:45 Škotska 1
Izrael 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
07.09.20. 20:45 Češka Republika 1
Škotska 2
07.09.20. 20:45 Izrael 1
Slovačka 1

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.10.20. 20:45 Izrael 1
Češka Republika 2
11.10.20. 20:45 Škotska 1
Slovačka 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.10.20. 20:45 Slovačka 2
Izrael 3
14.10.20. 20:45 Škotska 1
Češka Republika 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.11.20. 20:45 Češka Republika 1
Izrael 0
15.11.20. 15:00 Slovačka 1
Škotska 0

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
18.11.20. 20:45 Izrael 1
Škotska 0
18.11.20. 20:45 Češka Republika 2
Slovačka 0

Grupa 3

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.09.20. 20:45 Rusija 3
Srbija 1
03.09.20. 20:45 Turska 0
Mađarska 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
06.09.20. 20:45 Srbija 0
Turska 0
06.09.20. 18:00 Mađarska 2
Rusija 3

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.10.20. 20:45 Srbija 0
Mađarska 1
11.10.20. 20:45 Rusija 1
Turska 1

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.10.20. 20:45 Turska 2
Srbija 2
14.10.20. 20:45 Rusija 0
Mađarska 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.11.20. 20:45 Mađarska 1
Srbija 1
15.11.20. 18:00 Turska 3
Rusija 2

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
18.11.20. 20:45 Mađarska 2
Turska 0
18.11.20. 20:45 Srbija 5
Rusija 0

Grupa 4

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.09.20. 20:45 Bugarska 1
Irska 1
03.09.20. 20:45 Finska 0
Vels 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
06.09.20. 18:00 Irska 0
Finska 1
06.09.20. 15:00 Vels 1
Bugarska 0

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.10.20. 15:00 Irska 0
Vels 0
11.10.20. 18:00 Finska 2
Bugarska 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.10.20. 20:45 Bugarska 0
Vels 1
14.10.20. 18:00 Finska 1
Irska 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.11.20. 18:00 Bugarska 1
Finska 2
15.11.20. 18:00 Vels 1
Irska 0

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
18.11.20. 20:45 Irska 0
Bugarska 0
18.11.20. 20:45 Vels 3
Finska 1

Grupa 1

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.09.20. 18:00 Azerbejdžan 1
Luksemburg 2
05.09.20. 18:00 Kipar 0
Crna Gora 2

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.09.20. 20:45 Kipar 0
Azerbejdžan 1
08.09.20. 20:45 Luksemburg 0
Crna Gora 1

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.10.20. 15:00 Luksemburg 2
Kipar 0
10.10.20. 15:00 Crna Gora 2
Azerbejdžan 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
13.10.20. 20:45 Crna Gora 1
Luksemburg 2
13.10.20. 18:00 Azerbejdžan 0
Kipar 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.11.20. 18:00 Kipar 2
Luksemburg 1
14.11.20. 18:00 Azerbejdžan 0
Crna Gora 0

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
17.11.20. 20:45 Crna Gora 4
Kipar 0
17.11.20. 20:45 Luksemburg 0
Azerbejdžan 0

Grupa 2

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.09.20. 18:00 Estonija 0
Gruzija 1
05.09.20. 15:00 Makedonija 2
Armenija 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.09.20. 18:00 Gruzija 1
Makedonija 1
08.09.20. 18:00 Armenija 2
Estonija 0

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.10.20. 18:00 Armenija 2
Gruzija 2
11.10.20. 18:00 Estonija 3
Makedonija 3

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.10.20. 20:45 Makedonija 1
Gruzija 1
14.10.20. 20:45 Estonija 1
Armenija 1

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.11.20. 15:00 Makedonija 2
Estonija 1
15.11.20. 18:00 Gruzija 1
Armenija 2

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
18.11.20. 18:00 Armenija 1
Makedonija 0
18.11.20. 18:00 Gruzija 0
Estonija 0

Grupa 3

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.09.20. 20:45 Slovenija 0
Grčka 0
03.09.20. 20:45 Moldavija 1
Kosovo 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
06.09.20. 20:45 Kosovo 1
Grčka 2
06.09.20. 18:00 Slovenija 1
Moldavija 0

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.10.20. 20:45 Kosovo 0
Slovenija 1
11.10.20. 20:45 Grčka 2
Moldavija 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.10.20. 20:45 Moldavija 0
Slovenija 4
14.10.20. 20:45 Grčka 0
Kosovo 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.11.20. 20:45 Slovenija 2
Kosovo 1
15.11.20. 20:45 Moldavija 0
Grčka 2

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
18.11.20. 20:45 Grčka 0
Slovenija 0
18.11.20. 20:45 Kosovo 1
Moldavija 0

Grupa 4

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
04.09.20. 18:00 Litvanija 0
Kazahstan 2
04.09.20. 20:45 Bjelorusija 0
Albanija 2

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
07.09.20. 16:00 Kazahstan 1
Bjelorusija 2
07.09.20. 20:45 Albanija 0
Litvanija 1

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.10.20. 15:00 Kazahstan 0
Albanija 0
11.10.20. 18:00 Litvanija 2
Bjelorusija 2

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.10.20. 18:00 Litvanija 0
Albanija 0
14.10.20. 20:45 Bjelorusija 2
Kazahstan 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.11.20. 18:00 Bjelorusija 2
Litvanija 0
15.11.20. 18:00 Albanija 3
Kazahstan 1

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
18.11.20. 16:00 Kazahstan 1
Litvanija 2
18.11.20. 16:00 Albanija 3
Bjelorusija 2

Grupa 1

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.09.20. 18:00 Latvija 0
Andora 0
03.09.20. 20:45 Farski Otoci 3
Malta 2

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
06.09.20. 20:45 Malta 1
Latvija 1
06.09.20. 15:00 Andora 0
Farski Otoci 1

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.10.20. 20:45 Andora 0
Malta 0
10.10.20. 18:00 Farski Otoci 1
Latvija 1

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
13.10.20. 18:00 Latvija 0
Malta 1
13.10.20. 20:45 Farski Otoci 2
Andora 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.11.20. 15:00 Malta 3
Andora 1
14.11.20. 18:00 Latvija 1
Farski Otoci 1

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
17.11.20. 20:45 Malta 1
Farski Otoci 1
17.11.20. 20:45 Andora 0
Latvija 5

Grupa 2

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Lihtenštajn
Slobodan
05.09.20. 15:00 Gibraltar 1
San Marino 0

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Gibraltar
Slobodan
08.09.20. 20:45 San Marino 0
Lihtenštajn 2

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
San Marino
Slobodan
10.10.20. 18:00 Lihtenštajn 0
Gibraltar 1

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Gibraltar
Slobodan
13.10.20. 20:45 Lihtenštajn 0
San Marino 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Lihtenštajn
Slobodan
14.11.20. 15:00 San Marino 0
Gibraltar 0

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
San Marino
Slobodan
17.11.20. 20:45 Gibraltar 1
Lihtenštajn 1