Spektakularan meč u 11. kolu Seria u gradu Roma i Julije odigrali su domaća Verona i ekipa Rome, a nakon sjajne utakmice trijumf je ostvarila ekipa Verone rezultatom 3:2.
Ovo je bila jedna od onih utakmica koja je u kategoriji poslastice za sve fudbalske sladokusce.
Počelo je sve u 13. minuti kada je Tengstedt pogodio za vodstvo Verone 1:0.
Rom je uzvratila u 28. minuti, Soule na asistenciju Zalewskog pogađa za 1:1, ali u 34. minuti Magnani na dodavanje Dude donosi vodstvo Veroni od 2:1 i rezultat prvog poluvremena.
Uzbuđenja i u nastavku ove fenomenalne utakmice.
Roma do novog poravnanja stiže u 53. minuti preko Dovbyka koji pogađa na 2:2, Čelik je upisao asisteniju.
Nakon toga dosta prilika pred oba gola, igralo se potpuno otvoreno, oba tima su propustila izgledne šanse.
Ipak, pred kraj meča nova eksplozija oduševljenja na stadionu u Veroni.
U 88. minuti Harroui na asistenciju Roche Livramenta pogađa za 32. i ispostavit će se veliki trijumf Verone.
Ovome dodajmo da je Verona susret završila s igračem manje jer je crveni karton u petoj minuti sudijske nadoknade vremena dobio Rocha Livramento.
Verona je sada na 12. poziciji sa 12 bodova, Roma je poziciju iznad sa 13 osvojenih bodova.
Seria A, 11. kolo
Verona - Roma 3:2
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Simanić se osjeća izdanim