Srbin ima ponudu koju ne želi odbiti
Navijači tjeraju Vlahovića iz Juventusa, a on im se smije u lice: Spremna spektakularna razmjena!
Za Dušana Vlahovića čini se da više nema povratka nakon što se posvađao s navijačima Juventusa i samo je pitanje kada će spakovati kofere i napustiti klub. Italijani pišu da se već uveliko špekuliše gdje će Srbin nastaviti karijeru i da je navodno spremna spektakularna razmjena.
Iako Vlahović ove sezone igra u dosta dobroj formi i prema mišljenju mnogih najbolji je igrač Juventusa, ali kako stvari stoje reprezentativac Srbije je svoje završio u ovom klubu i teško da će se nakon ove sezone zadržati u Torinu.
On je nedavno imao verbalni okršaj s navijačima Juvetnusa koji su i pred sinoćnju utakmicu protiv Cagliarija u Kupu Italije isprozivali Vlahovića, ali su imali i žestoke uvrede na račun srpskog napadača.
Ljubavi između Vlahovića i navijača Juventusa nema što je samo dodatno pokrenulo glasine oko njegovog odlaska.
O tome se špekuliše već nekoliko mjeseci, a nakon što su mu navijači okrenuli leđa postalo je jasno da se Vlahović zaista nalazi na izlaznim vratima jer oni od čelnika kluba traže da se što prije riješe Srbina.
Teško je očekivati da će Vlahović baš u januaru napustiti Juventus iako ni to nije isključeno, ali kako stvari stoje najizglednije je da će se to desiti na kraju sezone.
Za Vlahovića je interes pokazalo već nekoliko klubova, no jasno je svima ko je najviše "zagrizao" za napadača Juventusa.
Teške scene iz Torina
Od večeras je jasno da je Dušan Vlahović završio s Juventusom
U pitanju je Arsenal koji se i ranije povezivao s Vlahovićem, ali ovaj put Topnici su odlučni da ostvare taj transfer. Arsenal i Juventus su već u kontaktu i to nakon što je Dušan dao zeleno svjetlo za prelazak na Emirates.
Mediji u Italiji pišu da su se pregovori ubrzali nakon svih dešavanja oko Vlahovića i navijača Stare dame, te da će na ljeto on prema svemu sudeći put Londona.
Ipak, u ovom svemu bi i Juventus mogao da dobro prođe jer je Arsenal odlučio da ponudi Staroj dami razmjenu igrača koju u Torinu ozbiljno razmatraju.
Naime, Arsenal je spreman da u dogovor uključi Gabriela Jesusa i čelnici kluba iz Torina su pokazali interes da Brazilac dođe u Juventus čime bi i oni riješili pitanje novog napadača.
Pored brazilskog napadača Arsenal je spreman da plati i 20 miliona eura kako bi doveli Vlahovića, te u Londonu vlada veliki optimizam da će Juventus prihvatiti ovu ponudu.
Čak se priča o tome da bi Arsenal i Juventus mogli već u januaru da sve završe što bi za Vlahovića bio idealan scenario jer on očito što prije želi da napusti klub iz Torina.
Također, i Gabriel Jesus nema ništa protiv toga jer ove sezone se baš nije naigrao u Arsenalu, te nije tajna da je nezadovoljan mintuažom koju ima kod Artete.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Legenda svjetskog tenisa
Novak Đoković Srbiju sprema na neizbježan trenutak, sada je svima jasno kakav je plan
FIBA mu dala novi nadimak
Ma, kakav Nikola Jokić: Stigao je Daddy Sengun!
Neobičan potez zvijezde Nuggetsa
Nikola Jokić je postao ogroman problem za Srbe - Razlozi su bizarni!
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Turska dobila Orlove