Rumuni dobili povjerenje
UEFA odredila sudije za utakmicu u Banjaluci
U četvrtak će biti odigrana prva utakmica playoffa Konferencijske lige između Borca i Olimpije.
Borac je domaćin u prvoj utakmici, a sada je poznato i ko će dijeliti pravdu na ovoj utakmici.
Utakmica se igra u četvrtak sa početkom od 21 sat, a pravdu će dijeliti Rumun Radu Petrescu.
Također asistirat će mu sunarodnjaci iz Rumunije Radu Ghinguleac i Mircea Mihail Grigoriu.
Četvrti sudija biti će Marcel Birsan, dok će u VAR sobi biti Ovidiu Hategan i Adrian Costreie.
Petrescu je ove sudio i u Ligi prvaka i to tri puta, a sudio je i po dva puta na utakmicama Evropske lige i Lige nacija.
Također dobio je priliku i da sudi neke utakmice u Saudijskoj Arabiji, a pripao mu je i derbi između AEL-a i Apollona iz Limassola.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.