Deklasirale Singapur
Rapsodija bh. hokejašica na Svjetskom prvenstvu i nevjerovatan trijumf
Ženska hokejaška reprezentacija Bosne i Hercegovine u drugom kolu Svjetskog prvenstva dvizije IIIB koje se održava u Sarajevu odigrala je sjajan meč.
Naše djevojke su ponudile hokejašku rapsodiju i u dvorani "Mirza Delibašić" deklasirale Singapur sa 9:1.
Već u prvoj trećini naše djevojke su igrale kao u transu i postigle četiri gola.
U prvoj minuti za 1:0 pogodila je Kapić, zatim u 12. minuti Šopović, Muharemović pogađa u 14., a Zubčević u 16. minuti prve trećine za 4:0.
U drugoj trećini jedan gol našeg tima, a za 5:0 pogodila je Krupalija sredinom druge trećine, tačnije u desetoj minuti drugog dijela.
U posljednjoj trećoj trećini nova golijada.
Kapić je u sedmoj minuti treće trećine pogodila za 6:0, a počasni gol Singapur postiže u 11. minuti treće trećine preko Yap, to je bilo 6:1.
Do kraja meča još tri gola našeg tima.
Lincender u 11. minuti treće trećine pogađa za 7:1, Zubčević tri minute kasnije za 8:1, a Zubčević postavlja konačnih 9:1 u posljednjim sekundama meča.
Sada naše djevojke nakon dva kola imaju poraz i pobjedu, a u trećem kolu 16. februara igramo protiv prvog favorita prvenstva selekcije Bugarske.
Na prvenstvu uečstvuje pet ekipa, a samo će prvoplasirana reprezentacija izboriti promociju u diviziju IIIA.
Svjetsko prvenstvo za hokejašice, 2. kolo:
Singapur - Bosna i Hercegovina 1:9 (0:4, 0:1, 1:4)
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Obraćanje medijima u Plavom salonu