Početkom avgusta u Split bi doista mogao doći Chelsea?!
«Klub nema službeni stav glede projekta dolaska Chelseaja u Split. Ako bude kakvih novosti, bit ćete izviješteni», rekao je za Sportske novosti Davor Pavić, portparol Hajduka.
No, kako pišu hrvatski mediji, utakmica Hajduka s Chelseajem nije nemoguća, ali radilo bi se o drugom sastavu engleskoga kluba, a ne o Scolarijevim prvotimcima.
'Chelsea B’ početkom avgusta dolazi u Moravske Toplice, pa se agencija koja je Englezima organizovala pripreme bacila na potragu za pripremnim suparnicima, a na spisku im je i Hajduk.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Prvi čovjek Crvene zvezde