Stiže iz Sobode
Irfan Jašarević od naredne sezone u dresu NK Vitez · Zvanično
NK Vitez je kroz baraž izborio plasman u Prvu ligu FBiH i nakon kraće pauze ponovo ih gledamo u drugoligaškom karavanu bh. fudbala.
Vitez je u baražu bio bolji od Rudara iz Kaknja i zasluženo izborio plasman u Prvu ligu FBiH i to kao prvak Druge lige FBiH-centar.
Pripreme za novu sezonu
Stupčanica bez pardona: Peta pobjeda i nova golijada tima iz Olova
U klubu su svjesni da drugi rang zahtijeva i jače utakmice, samim tim i igrački roster se treba pojačavati.
Tako je Uprava kluba danas ozvaničila vrlo dobar posao.
Dres NK Vitez će nositi poznato ime sa bh. terena, a riječ je o Irfanu Jašareviću.
Pomenuti fudbaler igra na poziciji lijevog beka, a u Vitez dolazi iz redova tuzlanske Slobode.
"Irfan Jašarević novi igrač NK Vitez!
Službeno novi igrač naše momčadi je dvadesetdevetogodišnji Irfan Jašarević.
U svojoj karijeri ovaj lijevi bočni, a po potrebi i lijevi stoper, igrao je za Travnik, Krupu, švedski Dalkurd i Olmypic, Željezničar, Tuzla City i Slobodu iz koje dolazi u naš klub.
Dobro nam došao Irfo!", stoji u objavi NK Vitez.
Nova sezona Prve lige FBiH će brojati 14 klubova, manje nego prije. Očekuje nas dvokružni sistem sa 26 kola i sigurno će svako biti puno uzbuđenja i neizvjesnosti.
Promo
Turniri u Bijeljini i Šamcu privukli brojnu publiku
Vikend u znaku futsala i basketa uz podršku Mozzarta
Podrška fudbalerima iz Kaknja i rukometašima iz Gornjeg Vakufa
Rudar i Sloga uz Mozzart do višeg ranga
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ofanzivac bi se mogao zadnji smijati
Boban je ponizio Pjacu, sad je vrijeme za njegovih pet minuta: Rakitić čeka poziv, a onda...
Velkovski blizu Grbavice?
FK Željezničar uskoro predstavlja zvučno pojačanje? · Saznajemo
Bosanac pun riječi hvale
Luka Modrić će zauvijek pamtiti šta je Miralem Pjanić rekao Talijanima o njemu: "On je..."
Ruši se rekord Andrije Maksimovića