Gareth Barry vjeruje kako će se gol Edina Džeke postignut u FA kupu protiv Notts Countya pokazati mnogo više vrijednim od samog osiguravanja druge utakmice u ovom takmičenju za klub sa Eastlandsa.
Kako je City platio Wolfsburgu 27 miliona funti za Džeku, reprezentativac Bosne i Hercegovine našao se pod velikim pritiskom da opravda novac uložen u njega. Iz tog razloga Barry vjeruje kako je gol protiv Notts Countya vrijedan na više načina.
"Bio je to veoma važan pogodak za njega. Što je duže napadač bez gola, to onda sve više negativno utiče na njega. Napadači zavise umnogome od samopouzdanja i ja se nadam da će ovaj gol Edinu donijeti prijeko potrebni mir kako bi u budućnosti nastavio puniti protivničke mreže", kaže Barry i dodaje:
"Edin može postati velika zvijezda Manchester Citya. Kata pogledate njegove statistike onda možete vidjeti kako je njegov prosjek golova po utakmici veoma dobar. Ukoliko nastavi zabijati u tom istom tempu u Cityu, onda će ovdje napraviti odličan posao".
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima
RTS je večeras iznenadio cijelu Srbiju - Bole riječi kojim su opisali poraz od Turske
Poznato lice mijenja Karija
Srbija već ima novog selektora - Još samo to da saopšte Svetislavu Pešiću!
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Dosta toga je jasnije
Srbe će tek sada da zaboli poraz od Turske, hvataju se za glavu: "Ovo je pakao"
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?