Trener tima iz Zenice
Regoje zadovoljan pobjedom, ali je svjestan "problema" koji Čelik ima
Čelik je slavio sa 2:1 protiv Slobode u Zenici.
Sloboda je imala prednost od 1:0, ali je Čelik uspio da dođe do preokreta.
Nakon utakmice pred kamere MYTv-a stali su treneri obje ekipe.
Adnan Hodžić iz Slobode je prvi govorio.
"Mi smo imali kontrolu u prvom poluvremenu, ono što smo se dogovorili funkcionisalo je okej,
Situacije u završnici koje smo trebali bolje iskoristiti nismo i to je jedan od razloga. Dali smo gol iz prekida, ali poslije gola, Čelik preuzima inicijativu.
Mi smo na te neke druge lopte imali lošiju reakciju. Čestitam Čeliku.
Imamo GOŠK kući, moramo se odmoriti pa ćemo da vidimo, imamo rovitih igrača. Vidjet ćemo u naredna dva dan šta i kako dalje."
Nakon Hodžića govorio je Regoje.
"Nisam zadovoljan prvim poluvremenom, olako smo ušli u utakmicu. Davali smo puno protivniku, a mi ništa nismo radili.
Drugo poluvrijeme, njime sam zadovoljan. Gubili smo utakmicu, ali momci su pokazali karakter. Zadovoljan sam sa tri boda, ali ima šta da se popravi.
Naši navijači su uvijek dvanaesti igrač, ali nije lako igrati pred njima, da li momci imaju pritisak, ali i druge ekipe dođu da se nadmeću.
Okrećemo se narednoj utakmici, dobro ćemo se odmoriti i idemo u Banoviće da donesemo nove bodove."
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Bivši bh. reprezentativac na mjestu slave
Edin Višća se vratio kući! · Zvanično
Ni manje ni više nego Francuz
Romano posvetio objavu BiH i Alajbegoviću, a onda se u komentaru javio Kylian Mbappe!
Oprašta se od dresa Hrvatske
Luka Modrić nastavlja karijeru, odabrao je klub gdje će igrati posljednju sezonu!
Nakon odigranih utakmica
Hrvatima je bolje da uz jutarnju kafu ne uzimaju mobitel i ne čitaju novine!
Dečko koji obećava
Giroud oduševljen nastupom Zmaja: "Kontrolisao je teren kao svoje igralište"
"Amerikanci? Neka se oni zavaravaju s one strane Atlantika"