Igrači slave plasman u WWin ligu BiH
Ludilo ne prestaje! "Ono što Čelik čeka, nije to tajna neka", ori se autobusu!
Nogometaši Čelika vratili su se u WWin ligu Bosne i Hercegovine.
Sjajnu sezonu zaokružili su pobjedom u gostima kod ekipe Tuzla Cityja.
Slavio je Čelik sa dva gola Šere danas, a nakon utakmice uslijedilo je veliko slavlje igrača i navijača tima iz Zenice.
Nakon utakmice, slavlje se nastavilo i u autobusu Čelika.
Ipak, doček koji je trebao biti organizovan u Zenici na kraju je otkazan.
Razlog je, kako su saopštili iz Čelika, brutalnost policije TK prema njihovim navijačima.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Trijumfom osigurali prolaz dalje
Kolumbija je održala čas fudbala: Heroj poraženog Konga spasio još teži debakl
Pobjeda Norveške koja mnogo znači Zmajevima
Za dobro jutro u Bosni i Hercegovini su se pobrinuli Haaland i društvo
Kalkulacije na Mundijalu