Fudbaleri Zrinjskog u večerašnjem (20.45 sati) susretu drugog kola kvalifikacija za Kup UEFA protiv Brage u Portugalu nastupiće oslabljeni, obzirom da Staniša Nikolić neće moći nastupiti zbog povrede.
Svi u redovima Plemića svjesni su da su Portugalci favoriti, ali bez obzira na to nadaju se da mogu ostvariti pozitivan rezultat, kako bi u revanšu pred domaćim navijačima imali priliku da se plasiraju u prvo kolo najmasovnijeg evropskog takmičenja.
“Ne možemo računati na Stanišu Nikolića, koji se ozlijedio u ponedjeljak na treningu. Kako za njega nemamo odgovarajuću alternativu, na desnom će boku, najvjerovatnije, zaigrati Igor Žuržinov, dok će lijevo Marin Aničić“, izjavio je za Avaz Dragan Jović, trener Zrinjskog.
I među igračima osvajača našeg Kupa vlada optimizam kada je u pitanju ishod večerašnjeg susreta.
“Na nama je da odradimo svoj dio posla, jer nam se ne smije dogoditi da poslije utakmice sami sebe za nešto krivimo. Dakle, svaki igrač moraju dati maksimum, moramo pokušati što manje griješiti i poštovati dogovor iz svlačionice, a vidjet ćemo za kakav će nam rezultat to biti dovoljno“, rekao je kapiten Mario Ivanković.
Promo
Takmičenje obilježili sjajni potezi pod koševima i velika posjećenost
Uz zlatnu asistenciju Mozzarta: Završen 3x3 basket turnir Vitez
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Iznenađujuća, ali razumljiva odluka
Za nemirnu nedjelju u Srbiji pobrinuo se Đoković, razočarao je milione: "Izvinite, ali ja..."
Orlići demolirali protivnika
Ne, semafor nije u kvaru - Nestvaran rezultat sa meča Srbija - Slovenija
Kako su završili, tako je počelo
Beograd i Srbija večeras na Marakani gledaju tužnu sliku srpskog fudbala
Sada neće igrati ni peti rang