Michael Essien, danas je uspješno operisao koljeno i odsustvovat će sa terena oko šest mjeseci.
Essien je prošle sedmice na treningu Plavaca potrgao prednji križni ligament i menisk zbog čega je morao biti podvrgnut operativnom zahvatu.
U Chelseaju su se nadali da je riječ o lakšoj povredi, ali na kraju se ispostavilo suprotno, a iz kluba su saopštili da je operacija uspješno završena i da će 28-godišnji veznjak izbiati sa terena oko šest mjeseci.
Essienu će ovo biti treća veća pauza u posljednje tri godine. Također, probleme sa koljenom imao je 2008. i 2010. godine kada je morao pauzirati nekoliko mjeseci.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Izabrao drugu reprezentaciju
Hrvat 'prodao' svoju državu, Gazibegović mu poslao poruku: "Moraš da živiš s tim"
Press konferencija Barcelone
Flick više nije mogao izdržati, zbog Yamala je bio iskren: "Tužan sam, ne znam šta drugo reći"
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Spustio se nekoliko rangova niže