Ekipa Manchester Citya sezonu će u Premier ligi otvoriti danas, kada na Eastlandsu dočeka novjaliju u društvu najboljih, Swansea.
Reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Džeko će, prema najavama, zauzeti mjesto u napadu Manchester Citya od prve minute, zajedno sa Marijom Balotellijem, dok će Sergio Aguero priliku najvjerovatnije dobiti sa klupe.
Iako je Swansea tek od ove sezone član Premier lige, Džeko upozorava da je nekada protiv takvih ekipa izuzetno teško igrati.
"Iako možda u ekipi nemaju neka zvučna imena, Swansea ne smijemo potcijeniti. Ekipe koje tek uđu u ligu željne su dokazivanja i sigurno je da neće doći sa bijelom zastavom kod nas. Ovo im je prva utakmica i željeće ostaviti što je moguće bolji dojam", kaže Džeko za SportSport.ba.
"Ipak, kvaliteta je definitivno na našoj strani. Odradili smo dobre pripreme i spremni ulazimo u prvenstvo", dodao je Dijamant.
Manchester City će na svom terenu večeras od 21 sat dočekati Swansea u posljednjem susretu prvog kola engleskog Premiershipa.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Press konferencija nakon utakmice protiv Italije
Bećiragić: Moramo da ih prebijemo da dođemo do koša; Nurkić: Krivo mi je
Ubacio čak 39 poena protiv naše reprezentacije
Fontecchio "razbio" BiH, pa stao pred kamere i posebnu pohvalu uputio jednom bh. reprezentativcu
Nije tome mjesto na stadionu