Dobre vijesti stižu nam iz Finske, a tiču se naše ženske košarkaške reprezentacije. Selekcija Italije savladala je domaću ekipu sa 68:52 pa su tako Finkinje ostale na samo jednom trijumfu (protiv BiH 46:45) i nalaze se na pretposljednjem mjestu naše grupe sa utakmicom više u odnosu na bh. tim.
Pobjeda Italije sada našem timu ostavlja realne šanse da u naredna tri meča zbog bolje koš-razlike na kraju izbjegne posljednje mjesto Grupe „B“ koje vodi u baraž za opstanak.
Teško je vjerovati da će BiH u gostima iznenaditi nekog od favorita, baš kao i Finska, mada izabranice selektora Zorana Mikeša protiv Italije mogu tražiti svoju šansu.
U drugom večerašnjem duelu Poljska je Turskoj nanijela prvi poraz. Bilo je 76:64.
Promo
Beskamatni namjenski kredit za kupovinu energetski efikasnih proizvoda u Techno Shop prodavnicama
Učinite štednju energije mogućom uz Raiffeisen banku i Techno Shop
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Bit će puno posla za Hrvata
Modrić uživao s Noletom, a danas stigla vijest koja mu je otvorila oči: Nije ni svjestan šta ga čeka
Mogući su ozbiljni neredi
Počeo desant zloglasnih na Srbiju! Na jug ih je došlo 150 odabranih, dok Beogradu prijeti neviđeno
Nude ga na sve strane, ali...
Ovo je krah karijere - Dominik Livaković dopušta nezapamćena poniženja, danas stiglo još jedno
Čeka nas dosta uzbuđenja