Dvije su utakmice devetog kola portugalskog nogometnog prvenstva odigrane u subotu.
Trećeplasirana Braga nije uspjela doći do šeste prvenstvene pobjede na nezgodnom gostovanju kod Academice. Susret je završen onako kako je i počeo - 0:0.
Benfica je u Lisabonu u devetoj utakmici upisala osmu sedmu pobjedu i bodovno se izjednačila s vodećim Portom, aktuelnim prvakom te zemlje.
Lisaboncima je večeras pobjedu nad Olhanensenom donio Španac Rodrigo, koji je pogađao u 1. i 13. minuti. Tek je u 47. minuti Wilson Eduardo smanjio, ali na tome, rezultatu 2:1, je i ostalo.
Primeira, 9. kolo:
Academica - Braga 0:0
Benfica - Olahnense 2:1 (Rodrigo 1, 13/ Eduardo 47)
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Barbarez zna na čije iskustvo se mora osloniti
Niko kao Edin Džeko! Scena s centra terena na Koševu će oduševiti navijače Bosne i Hercegovine
Novi poraz 'Psihopate'
Vaso Bakočević došao u Zagreb, uzeo lovu i otišao kući uz nevjericu na licima ljudi
Tokom utakmice Hrvatska - Crna Gora