Agent napadača Benfice Javiera Saviole rekao je da njegov klijent neće napustiti klub u januarskom prelaznom roku.
Argentinski napadač izgubio je mjesto u prvom timu Benfice i navodno mogao bi napustiti Stadion svjetlosti u potrazi za većom minutažom.
"Saviola ima ugovor sa Benficom i neću komentarisati da li će ostati ili otići. Postoji ugovor koji on poštuje", rekao je Diego Queiruga.
"Da li Saviola želi otići? To ćete morati njega pitati. Ja mogu samo reći da on ima ugovor i da će ga poštovati", dodao je agent argentinskog napadača.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Pomaže Rossonerima i van terena