U okviru grupe B i C Lige prvaka za rukometaše sinoć su odigrani prvi susreti 7. kola. Čehovski medvedi i Atletico su podijelili bodove (29:29), dok je HSV bez većih problema savladao Constantu (36:25).
Medvedi su bili na korak do izjednačenja, većim dijelom duela sa Atleticom su imali prednost, no na kraju je završilo podjelom bodova.
Kod Medveda najefikasniji su bili Čipurin sa 7, te Harbok sa 6 golova, dok je Lazarov sa 7 golova bio najefikasniji kod španjolske momčadi.
Favorizirani HSV lako je izašao na kraj sa rumunskom Constantom. Pitanje pobjednika odlučeno je već u prvom dijelu, kada je njemačka momčad stekla prednost od devet golova (20:11).
Lacković sa 8, te Vugrinec sa 5 golova bili su najefikasniji kod pobjedničke momčadi, dok su Riganas i Stavrositu sa po 4 gola bili najefikasniji kod Constante.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Košrkaš je javno prozvao Srbiju