U četvrtfinalu Kupa UEFA koje se igra za nekoliko sati nastupiće i dvojica bh. internacionalaca. Sergej Barbarez će sa Bayer Leverkusenom na svom terenu ugostiti uvijek neugodni ruski Zenit, koji je posebno opasan na gostujućem terenu.
Papac će, takođe kod kuće, dočekati portugalski Sporting i nadati se da bi njegovi napadači mogli Rangersima osigurati kakvu-takvu zalihu pred revanš.
U preostala dva susreta snage će odmjeriti Fiorentina i PSV, te najveći favorit za osvajanje ovogodišnjeg Kupa UEFA minhenski Bayern i španski Getafe.
Parovi i satnica: Bayer Leverkusen - Zenit (18.30 sati), Rangers - Sporting (20.45), Bayern - Getafe (20.45), Fiorentina - PSV (20.45).
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Razbili PSG u finalu
Chelsea je prvak svijeta!
Orlići demolirali protivnika
Ne, semafor nije u kvaru - Nestvaran rezultat sa meča Srbija - Slovenija
Navijačka grupa se zove Torcida
Ponoćna akcija Albanaca u "srcu Srbije", više neće da trpe, poruka je žestoka: "Na vrata smo vam..."
Kako su završili, tako je počelo
Beograd i Srbija večeras na Marakani gledaju tužnu sliku srpskog fudbala
Onda je shvatila da nije realno