Reprezentativac Bosne i Hercegovine, Semir Štilić, ostat će član poljskog Lecha, iako se prethodnih dana povezivao sa prelaskom u Galatasaray.
To je potvrdio menadžer agencije koja zastupa Štilićeva prava, Christian Hauser.
"Često se desi da mediji prenesu određene informacije koje nisu tačne. Tako je i u ovom slučaju. Dešava se slična situacija kao ljetos. Tada su novinari već vidjeli Semira u Bundesligi i skoro da su se navijači počeli opraštati od njega. On je trenutno na odmoru, a iz onoga što ja znam, nije ni zainteresovan za ove špekulacije. U svakom slučaju, mi ćemo ga obavijestiti ukoliko stvarno dođu ponude iz inozemstva", rekao je Hauser, te dodao:
"Takve lažne poruke mogu samo pokvariti pregovore sa klubovima koji možda zaista žele Štilića u svojim redovima."
Naš reprezentativni napadač još uvijek nije produžio ugovor sa Lechom, koji mu ističe u junu ove godine. Štilić se trenutno nalazi na odmoru, a prema riječima direktora poljske ekipe, Andrzeja Dawidziuka, pregovori o produženju ugovora će započeti uskoro.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"
Srbi su našli krivca za poraz na Eurobasketu, region "cirkuza" sa izjavom Aleksandra Vučića
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Pred utakmicu sa Austrijom