Napadač Chelseaja, Didier Drogba, okarakterisao je tekuću sezonu svog kluba kao najtežu od kada je došao na Stamford Bridge.
Londonski Plavci su trenutno petoplasirana momčad engleske Premier lige, a za vodećim Manchester Cityjem zaostaju velikih 17 bodova.
"Ovo je najteža sezona Chelseaja od kada sam ja tu. Svi želimo biti u samom vrhu, ali nažalost to trenutno nije moguće. Znate kakav je osjećaj kada u sezonu uđete ambiciozno, a onda se dogode ovakve stvari", rekao je vidno razočarani Drogba.
Na Stamford Bridgeu stvari ne izgledaju dobro, a stolica se najviše trese menadžeru Andre Villas-Boasu. Međutim, iskusni reprezentativac Obale Slonovače podržava portugalskog stručnjaka.
"Andreu nije lako i siguran sam da on nije jedini krivac. Baš surpotno od toga, svi smo krivci", zaključio je Drogba.
Promo
Adrenalinski spektakl privukao brojne učesnike i publiku, trčao i gradonačelnik
Bihać - grad adrenalina i izazova: Mozzart podržao prvu OCR SpectRun trku
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nemile scene nakon završetka meča
Vinčić svirao kraj, a onda su Donnarumma i Gattuso izgubili živce zbog bezobrazluka Izraelaca
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Tokom utakmice Hrvatska - Crna Gora
Zagreb i Hrvatska se crvene od stida, u Srbiji ne mogu da dođu sebi zbog sramote na Maksimiru
Na Marakani milioni, ali...