Fabrice Muamba je i dalje u kritičnom stanju nakon što je preživio teži oblik infarkta na današnjoj utakmici između Tottenhama i Boltona.
Muamba je smješten u bolnicu London Chest, gdje je nakon 150 minuta borbe sa smrću preživio, ali je i dalje u kritičnom stanju.
"Bolton može potvrditi da je Fabrice Muamba smješten u odjelu za srčane bolesti u London Chest bolnici i trenutno je u kritičnom stanju i nalazi se na intezivnoj njezi", navodi se u zajedničkom saopštenju Boltona i ove londosnke bolnice.
Prije nešto više od sat vremena, Muambino stanje je bilo stabilno, ali se situacija nanovo pogoršala, jer je mladi fudbaler preživio teži oblik srčanog udara.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Andrija Maksimović konačno otišao
U Beogradu ostvaren rekordan transfer, ovakve cifre se ne pamte: "Lopov osjeća da mu je kraj"
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Sramota u punom smislu riječi