Bivši trener Porta i Chelsea, portuglaski stručnjak Andre Villas-Boas najozbiljniji je kandidat za novog trenera Intera.
Predsjednik Intera Massimo Moratti smijenio je sinoć Claudija Ranierija sa mjesta trenera ekipe, nakon što je Inter poražen u nedjelju navečer od Juvetusa (0:2) u Torinu.
Kao najozbiljniji kandidat za novog trenera slavne italijanske ekipe spominje se portugalski stručnjak Andre Villas-Boas, koji je nedavno dobio otkaz u Chelseaju.
Villas-Boas već je ranije sjedio na klupi Intera, gdje bio član stručnog štaba Josea Mourinha.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Navijačka grupa se zove Torcida
Ponoćna akcija Albanaca u "srcu Srbije", više neće da trpe, poruka je žestoka: "Na vrata smo vam..."
Suđenje u decembru, prijeti mu doživotni zatvor
Zvijezda okovana u lance - Umjesto na terenu do kraja života će iza rešetaka
Onda je shvatila da nije realno