Šest utakmica nepotpunog 34. kola engleske Premier lige na rasporedu je ovog vikenda, a svoje susrete će odigrati i vodeći dvojac iz Manchestera, United i City.
Upravo će kolo otvoriti popularni Građani, koji će na gostovanje ekipi Norwicha koja nema nikakvih ambicija do kraja sezone jer su na sigurnoj desetoj poziciji tabele, a sa druge strane City će tražiti pobjedu kojom bi prišao gradskom rivalu na tri boda zaostatka. Roberto Mancini u ovom susretu neće moći računati jedino na Marija Balotellija, dok su ostali fudbaleri spremni za susret.
Crveni đavoli će svoj susret odigrati u nedjelju na Teatru snova protiv ekipe Aston Ville. Iako su iznenđujuće poraženi od fenjeraša Wigana u prošlom kolu, atmosfera u taboru Uniteda nije narušena, te Sir Alex Ferguson sa svojim igračima najavljuje pobjedu u ovom susretu. Gosti iz Birminghama još nisu i definitivno obezbijedili opstanak, te će toga sasvim sigurno skupo prodati kožu na Old Traffordu.
Subotnji program će pored susreta Norwich - Manchester City, upotpuniti još utakmice Sunderland - Wolverhampton, Swansea - Blackburn, te WBA-Queens Park Rangers.
Svoj susret će u ponedjeljak na Emiratesu odigrati Arsenal i davljenik Wigan. Oba tima će igrati na pobjedu, a gosti iz Wigana nakon pobjede nad Manchester Unitedom najavljuju još jedno iznenađenje protiv ekipe Arsenea Wengera.
Promo
Turniri u Bijeljini i Šamcu privukli brojnu publiku
Vikend u znaku futsala i basketa uz podršku Mozzarta
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ruši se rekord Andrije Maksimovića
Zvezdan Terzić izvodi novo čudo, Crvena zvezda je pred najvećim transferom u historiji
Na susretu kvalifikacija za Konferencijsku ligu
Srbi su čekali i dočekali, Kosovo završilo na stubu srama: "Neka cijela Evropa zna da smo..."
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Raskid ugovora na stolu