Večeras će na Etihadu derbi svih derbija igrati Manchester City i Manchester United.
United ima tri boda prednosti nad Cityem i večerašnja utakmica mogla bi odlučiti o prvaku Engleske.
Vezni igrač Citya Yaya Toure vjeruje u pobjedu svoje ekipe jer je svjestan da svaki drugi rezultat odnosi titulu na Old Trafford.
"Imamo veći ulog od njih. Ukoliko ne pobijedimo u ovoj utakmici, ispadamo iz utrke za naslov prvaka. Izgubili smo previše bodova u posljednjih mjesec, dva, ali sada imamo novu šansu i nećemo je prokockati. Ne znam ko će biti prvak, ali znam da ove sezone igramo mnogo bolje od Uniteda", rekao je Toure.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Velež ostvario pobjedu
Čudo Almedina Ziljkića na Areni Rođeni!
Pripremna utakmica za obje ekipe
Velež u četvrtak igra prijateljsku utakmicu protiv FK Novi Pazar
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Pomaže Rossonerima i van terena