Minhenski Bayern navodno je zainteresovan za usluge reprezentativca Bosne i Hercegovine Senada Lulića.
Finalista ovosezonskog izdanja Lige prvaka želi se pojačati za narednu sezonu sa nekoliko igrača, a među njima je navodno i reprezentativac Bosne i Hercegovine i prvotimac rimskog Lazia Senad Lulić.
Međutim, Lulić kaže kako nije čuo da se Bayern interesuje za njega, te napominje kako ima još četiri godine ugovora sa Laziom.
"Nisam čuo nikada da se bavarski klub interesuje za mene. Imam još četiri godine ugovora sa Lazijom i moja je želja ostanem u ovom klubu", rekao je Lulić.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Ubrzo će ipak sve biti kako treba
U Zagrebu ne mogu podnijeti odluku Zlatka Dalića - Odmah su Kovačević i Boban sjeli za stol s njim
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
U razgovoru za L'Equipe