Na prigodan način jučer u Zavidovićima u hotelu Kristal obilježen 60. rođendan ponosa ovog grada RK Krivaja.
Povodom obilježavanja 60. rođendana RK Krivaja sinoć je u Zavidovićima održana zabava na kojoj su prisustvovali i brojni nekadašnji rukometaši ovog kluba koji su slavu grada i samog kluba pronosili po čitavom svijetu.
RK Krivaja osnovan je daleke 1952. godine, a prva utakmica odigrana je u maju naredne godine i to na fudbalskom igralištu protiv rukometaša iz Doboja.
RK Krivaja takmiči se u Premijer ligi Bosne i Hercegovine, a najveći uspjeh ostvaren je u sezoni 2001/2002 kada su Zavidovičani izborili nastup u EHF Kupu pobjednika kupova.
Ovaj klub najveću pažnju posvećuju u radu s mladima, a mnogi nekadašnji i sadašnji bh. reprezentativci karijeru su počeli upravo u ovom klubu (Edin Bašić, Ivan Divković, Adnan Jaškić, Deni Velić).
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Ni on nije mogao zadržati emocije