Anži Makhachkala posljednji je u nizu klubova koji su zainteresovani za dovođenje reprezentativca Bosne i Hercegovine Edina Džeke.
Kako tvrde italijanski i španski mediji, pozivajući se na izvore bliske ovom ruskom klubu, Anži čeka razvoj situacije Edina Džeke u Manchester Cityu kako bi pokušao realizovati ovaj transfer.
Nije tajna da prebogati ruski klub traži zvučna pojačanja po Evropi već duže vrijeme, a ukoliko menadžer Manchester Citya Roberto Mancini odluči zaista prodati Džeku, Anži ima spremnu ponudu, koja, navodno, iznosi oko 30 miliona eura.
Međutim, zaista je malo vjerovatno da bi Džeko pristao na transfer u Rusiju, tako da će interesovanje Anžija najvjerovatnije i ostati samo na interesovanju.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Ništa od Evropske lige