Kako tvrdi Goal.com

Juventus ponudio 30 miliona za Torresa

Juventus je ponudio 30 miliona eura engleskom premijerligašu i aktuelnom prvaku Evrope Chelseaju za španskog napadača Fernanda Torresa, prenio je Goal.com. 

Prvaci Italije su prvo željeli dovesti Napolijevog Edinsona Cavanija, ali su odustali nakon što je Urugvajac procijenjen na 70 miliona eura.

 

Torres u Chelseaju nije ispunio očekivanja od kada je stigao u klub iz Liverpoola za 58 miliona eura u januaru 2011., te nije isključeno da je na prodaju ako je ponuda odgovarajuća.

 

U Juventusu su za Španca spremni dati novac i reprezentativca Italije Sebastiana Giovinca, za kojeg menadžer Chelseaja Roberto Di Matteo ne krije simpatije. 

Potražite više informacija na temu Serie A:

 

Problem za ''Bianconere'' mogla bi predstavljati Torresova plata koja trenutno godišnje iznosi oko deset miliona eura, a Englezi vjerovatno ne bi prodali svog napadača dok mu ne pronađu zamjenu. Vjeruje se da ih zanima napadač Porta Hulk, ali ni taj transfer nije blizu realizacije. 

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.