Fudbalski klub Sarajevo u četvrtak igra revanš susret prvog pretkola Evropske lige protiv Hiberniansa s Malte.
Bordo ekspedicija jutros je krenula na put. Prva destinacija je talijanski grad Bologna, a nakon predaha slijedi putovanje do malteške prijestolnice Valette.
"Sigurno je to da nas očekuje teška utakmica. Ipak, nakon ubjedljive pobjede u Sarajevu, smatram da so favoriti i da ne bi trebalo biti problema kada je prolazak dalje u pitanju", prenosi službena stranica fcsarajevo.ba izjavu trenera Dragana Jovića.
Uzvrat se igra s početkom u 19 sati i 30 minuta u četvrtak, a prošlog četvrtka je Sarajevo na Olimpijskom stadionu Asim Ferhatović - Hase slavilo s visokih 5:2, iako je Hibernians imao 2:1 vodstvo do finiša prvog dijela.
Potcijenjeni Maltežani, ipak, nisu favoriti ni pred svojim navijačima, te svi očekujemo da naš predstavnik prođe u 2.pretkolo, gdje ga čeka bugarski Levski iz Sofije.
Sarajevo je na put krenulo u šest sati, a putovat će preko BiH, Hrvatske, Slovenije, a noćit će u Italiji (Bologni). Sutra je planiran lelt za Maltu i prvi trening, zatim trening i priprema u srijedu, a onda utakmica u četvrtak.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Očekuje nas pravo ludilo!
Poznati svi parovi nokaut faze EuroBasketa!
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Zakopane ratne sjekire?