Kapiten o dosadašnjem toku kvalifikacija i efikasnosti

Spahić: Dvanaest golova? Koga imamo u napadu nije ni čudo

Nakon pobjede nad Latvijom u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, među našim reprezentativcima i u strčnom štabu vlada zadovoljstvo. Šest bodova u prva dva susreta, unose mir u redove našeg nacionalnog tima.

Kapiten naše fudbalske reprezentacije, Emir Spahić bio je zadovoljan nakon sinoćnje pobjede nad Latvijom te je pohvalio sve svoje saigrače, a posebno napadače.

 

Kapiten je pohvale uputio sa razlogom jer smo trenutno, sa 12 golova, najefikasnija momčad u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo.

 

"Zadovoljan sam igrom svojih igrača i moram biti kada vidim koje smo rezultate ostvarili u prethodne dvije utakmice. Dati dvanaest golova u dvije utakmice zaista je nešto nevjerovatno, ali dobro, koga imamo u napadu nije ni čudo", rekao je Spahić te je istakao kako smatra da ova ekipa može napraviti iskorak.

 

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za SP:

"Ovo su vrhunski rezultati, ne znam šta treba više. Ovo je ekipa koja može dosta učiniti", zaključio je Spahić na kraju.

 

Promo

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.