U subotu je odigrano šest susreta šestog kola Prve lige FBiH, a tuzlanska Sloboda upisala je novi poraz.
Sloboda je do trećeg porazastigla u Livnu. Nemoćni Tuzlaci nisu skoro ništa napravili, dok jeTroglavu bio dovoljan jedan pogodak za tri boda.
Cazinska Krajina je u krajiškom derbiju, igranom u Sanskom Mostu, poražena s 2:1 od Podgrmeča, dok je Bosna u Visokom s 1:0 savladala Krajišnik. Za momčad iz Velike Kladuše ovo je bio šesti poraz u isto toliko odigranih utakmica.
Bratstvo juriša ka Premijer ligi, a u Gračanici je poražena Budućnost iz Banovića (2:0). Istim je rezultatom Jedinstvo savladalo Goražde, a golova nije bilo tek u duelu Rudar Kaknja i Viteza.
Promo
Mali fudbal izazvao veliko interesovanje publike
Najveći prijatelj domaćeg sporta: Mozzart uz futsal turnire u Srpcu i Modriči
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kako su završili, tako je počelo
Beograd i Srbija večeras na Marakani gledaju tužnu sliku srpskog fudbala
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Poznato lice na ulicama glavnog grada Srbije
Kada je on viđen u Beogradu od tog trenutka više niko ne spominje Arnautovića - On je Zvezdin san!
Morao napustiti Real