Španski reprezentativac Fernando Torres u zimskom prelaznom roku bi mogao napustiti Chelsea i vratiti se u Liverpool.
Prema pisanju Daily Maila španski napadač je nezadovoljan statusom u Chelseaju i sigurno će u januaru napustiti londonsku momčad, a kao njegov novi klub spominje se Liverpool.
Podsjetimo, Torres je u januaru 2011. godine stigao u Chelsea upravo iz Liverpoola, čije je boje branio tri i pol godine. U tom periodu postigao je 81 gol od čega 65 u Premiershipu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Projekat je dosta ambiciozan